U17 zakončila sezonu venkovním utkáním v Čáslavi. Domácí byli v koncovce produktivnější a připsali si vítězství, přesto naši hráči předvedli bojovný výkon až do závěrečného hvizdu.
U17 zakončila sezonu venkovním utkáním v Čáslavi. Domácí byli v koncovce produktivnější a připsali si vítězství, přesto naši hráči předvedli bojovný výkon až do závěrečného hvizdu.
Sezona 2025/26 míří do svého finále. Poslední mistrovská utkání čekají oba dorostenecké týmy v Čáslavi a také žákovská béčka v okresních soutěžích. Pro některé hráče půjde o rozloučení s mládežnickým fotbalem, pro jiné o poslední společné chvíle v současných týmech. Poslední víkend sezony tak nebude jen o bodech, ale především o emocích.
Dorostenci U17 vstoupili do utkání dobře a díky brance Patrika Vizváriho se ujali vedení. Hosté však postupně převzali iniciativu, vývoj zápasu otočili a nakonec si odvezli vysoké vítězství.
První červnový víkend přinese další program pro naši mládež. Dorostenci se představí na domácím hřišti v Libchavách proti MFK Chrudim B, mladší žáci zakončí sezonu domácími zápasy proti Football Talent Academy Praha 2016 a starší žáci vyrazí k posledním soutěžním utkáním do Prahy. O slovo se přihlásí také rezervní týmy a přípravkové kategorie.
U17 si ze hřiště Slavia Hradec Králové odvezla remízu 2:2. Ještě dvacet minut před koncem prohrávala o dvě branky, ale díky gólu Vizváriho z penalty a trefě střídajícího Vojty Jáneše v 88. minutě dokázali srovnat a získat cenný bod.
Poslední květnový víkend přinese bohatý program napříč celým FK Orlicko. Na domácím hřišti v Ústí nad Orlicí se představí starší žáci, dorostenci vyrazí do Hradce Králové, mladší žáci do Čáslavi a o slovo se přihlásí také rezervní týmy i přípravkové kategorie. Právě pro starší a mladší přípravku navíc přicházejí finálové krajské turnaje.
Mladší dorost FK Orlicko zvládl v náročném vedru dramatický duel proti TJ Svitavy a po bojovném výkonu zvítězil 3:2.
O víkendu čekají naše týmy další mistrovské zápasy a turnaje. Domácí prostředí budou chtít využít dorostenci proti Svitavám i starší žáci v soubojích s FK Dukla Jižní Město. Mladší žáci zamíří k venkovním utkáním do Jablonce, do akce půjdou také rezervní týmy „U15 B“ a „U13 B“. Na turnajích v okolí se představí i naše přípravkové kategorie.
Mladší dorostenci předvedli v Benešově skvělý obrat. Po nepovedeném prvním poločase a ztrátě 0:2 dokázali po změně stran převzít iniciativu, čtyřmi góly otočit skóre a po bojovném výkonu si odvézt cenné vítězství 4:3.
Když fotbal není jen o výsledcích, ale o lidech. FK Orlicko spouští výzvu, která může změnit dětské příběhy. Pomozme společně tam, kde to má skutečný smysl.