Starší přípravka má za sebou vydařenou jarní sezónu. Týmy U10 a U11 pokračovaly ve svém fotbalovém rozvoji, sbíraly cenné zkušenosti a během turnajů potvrdily svůj herní progres.



U17 zakončila sezonu venkovním utkáním v Čáslavi. Domácí byli v koncovce produktivnější a připsali si vítězství, přesto naši hráči předvedli bojovný výkon až do závěrečného hvizdu.
Hodnocení:
Do utkání jsme nevstoupili špatně, ale domácí dokázali lépe využít své příležitosti a postupně si vytvořili rozhodující náskok. Kluci se snažili hrát aktivně a herně to z naší strany nebyl špatný výkon, nicméně Čáslav byla v útočné fázi rychlejší, přímočařejší a efektivnější. I přes nepříznivý výsledek tým bojoval až do konce utkání.