Starší přípravka má za sebou vydařenou jarní sezónu. Týmy U10 a U11 pokračovaly ve svém fotbalovém rozvoji, sbíraly cenné zkušenosti a během turnajů potvrdily svůj herní progres.

Jarní část sezóny prověřila mladé fotbalisty po všech stránkách. V náročné konkurenci druhé české ligy žáků získávali zkušenosti a v okresním přeboru mladších žáků se díky povedeným výkonům radovali z druhého místa.
Do jarní části jsme vstoupili bez Sebastiana Holce, který si svými výkony v podzimní části řekl o přestup do FK Pardubice, kde se stal okamžitě oporou nového týmu. Z důvodu logistického zabezpečení svého syna ukončil trenérskou činnost u našeho týmu i Ivoš Holec. Do sezóny se zapojilo 26 dětí. Musíme téměř všechny děti pochválit za docházku na tréninky, které jsme měli třikrát týdně na hřišti u myslivny v Libchavách. Herní praxi měli naši hráči především díky zápasům druhé české ligy žáků a okresnímu přeboru mladších žáků.
Jarní část druhé české ligy žáků jsme odehráli ve skupině o první až osmé místo. Na nominované hráče tak čekala každý hrací den pořádná šichta. Výsledkově se nám podařil pouze zápas na domácím hřišti v Žamberku, kde se nám podařilo se předvést. Za zmínku určitě stojí i předvedená hra v domácím zápase s Chrudimí nebo venkovní zápas v Trutnově. V ostatních zápasech jsme bohužel herně i výsledkově výrazně za soupeři zaostávali. Soutěž jsme tak zakončili na celkovém sedmém místě.
V jarní části okresního přeboru mladších žáků to byla úplně jiné představení, než v podzimní části. „B“ tým se přes zimu úplně rozpadl a tak bylo na našich dětech, aby se ctí tuto soutěž odehrály. Ve všech devíti jarních kolech byl tým tvořen převážně z našich hráčů ročníku 2014. S tím, jak se naše děti v jarní části této soutěže prezentovali, jsme velmi spokojeni. Kromě posledního kola se nám výsledkově, ale i herně dařilo a tak jsme na konci sezóny byli odměněni stříbrnými medailemi a pohárem pro vicemistry okresního přeboru.
Jsme rádi, že náš tým do nové sezóny posílí nový hlavní trenér Denis Preclík a řady hráčů se rozrostou o Nikolase Ambrože a Jiřího Slavku (oba z FO Lanškroun).
Trenéři: Miroslav Šroler, Petr Kalousek, Roman Dočkal