413_20260623_091902.jpg

Třináctka zakončila jaro mezi nejlepší osmičkou

Tým U13 má za sebou povedené jaro, ve kterém poměřil síly s nejlepšími celky 2. české ligy žáků. Kluci ukázali velkou chuť do hry, ofenzivní sílu a cenné zkušenosti ze soubojů, které je posunou dál před přechodem na velké hřiště.

Náš tým postoupil do skupiny 1-8, kde s každým soupeřem odehrál domácí a venkovní utkání. Naše výkony proti silným celkům byli výborné a většina utkání končila výsledkem o branku či o dvě. Myslíme si, že v žádným zápase naši chlapci jak herně, tak i výsledkově určitě nepropadli. Co musíme u hráčů vyzdvihnout, tak určitě ofenzivní výkony našich kluků a celkově 236 vstřelených branek. Gólů z naší strany mohlo být i daleko víc, ale bohužel mnoho vyložených šancí bylo z naší strany doslova zahozeno. Celkově náš tým obsadil hezké 6. místo a věříme, že těžké zápasy proti kvalitním soupeřům z horní poloviny tabulky kluky posílí a do nové sezóny lépe připraví na již velké hřiště v kategorii starších žáků.

Trenéři: Pavel Petr, David Brdíček, Lukáš Hůlka