22. kolo Select Krajského přeboru staršího dorostu

Prosetín/Holetín - Orlicko U19     4 : 2   (2:1)

Branky: 23. Krčil, 34. a 49. Horák,  90+4. Ondráček - 26. Langr, 61. Borovička

ŽK: Vít M., Horák, Vít O., Vařejčko - X

Rozhodčí: Kudyn - Vojta, Lukášek

Sestava Orlicko:

Kalousek - Mucha, Bartoš, Šimek - Aubus, Horálek, Borovička, Kapoun (46. Schauer) - Cindr (46. Bašnik), Fišer (62. Žďárský) - Langr

Hodnocení trenéra:

Potkali jsme tým, který má dokonale zpracovanou taktiku, ve které skvěle využívá své přednosti. Byl to bojovný zápas od začátku, kde nikdo nedostal milimetr místa hřiště zadarmo. Neúspěšnému výsledku jsme šli naproti hrubými individuálními chybami při obdržených brankách. Že nás v závěru dělilo od remízy pár centimetrů, na to se nikdo ptát nebude. My se musíme příště lépe připravit, poučit z chyb a neopakovat je.

Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY