21. kolo Select Krajského přeboru staršího dorostu

FK Orlicko U19 - Moravská Třebová     10 : 0   (8:0)

Branky: 9. Fišer, 16. Borovička, 21., 30., 40. a 53. Cindr, 35. z penalty a 38. Bartoš, 39. Langr, 75. Aubus

ŽK: Cindr - Chalupa

Rozhodčí: Koukol - Doleček, Habrda

Sestava Orlicka:

Svatoš - Mucha (58. Borovička ml.), Šimek, Bartoš, Kapoun (46. Schauer) - Bašnik (58. Dudek), Horálek (58. Šenkýř), Borovička - Cindr, Langr (46. Aubus), Fišer

Hodnocení trenéra:

Před zápasem jsme nabádali kluky, aby s posledním týmem tabulky nepropadli nějakému uspokojení ještě před zápasem, aby si nemysleli, že se někdo porazí sám. První poločas se nám to povedlo nad očekávání, měli jsme pohyb, aktivitu, chuť. Ne vše se nám povedlo přenést do druhého poločasu, kde se zápas už dohrával.

Máme tři body, za což jsme rádi a před sebou těžký a velmi důležitý zápas v Prosetíně.

Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY