25. kolo Select Krajského přeboru dorostu

Přelouč - Orlicko U19    0:1   (0:0)

Branka: 90+1. Žďárský

ŽK: 1:0

Rozhodčí: Filipi - Lang, Kudyn

Sestava Orlicka: Svatoš - Schauer (62. Mucha), Bartoš, Borovička, Kapoun - Horálek, Bašnik (46. Žďárský), Cindr - Šimek (40. Zachař), Langr (87. Honzík), Aubus

Hodnocení trenéra:

Náš výkon nebyl dobrý, nedařilo se nám v práci na balonu, hráli jsme příliš pomalu. Domácí byli poměrně dobře organizovaní, hráli na rychlé brejky, při kterých nás dvakrát podržel brankář Svatoš. V závěru se k nám přiklonilo štěstí.

Tímto zápasem ukončujeme náročnější blok zápasů, věřím, že se dáme zdravotně více dohromady a prospěje to i našim výkonům.

Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY