24. kolo Select Krajského přeboru dorostu
24. kolo Select Krajského přeboru dorostu

 

Orlicko U19 - Letohrad     4 : 4   (0:3)

Branky: 65. Bartoš z penalty, 80. Zachař, 88. Šimek, 90+1. Horálek - 7. Stejskal, 9. Halbrštát, 38. Matějíček, 48. Mlynář

ŽK: Cindr, Zachař, Schauer - Adamec, Rozlílek, Stejskal, Hejzlar, Konečný

ČK: 70. Rozlílek po 2. ŽK

Rozhodčí: Mrázek - Doleček, Husička

 

Sestava Orlicka:

Kalousek - Aubus (35. Schauer), Bartoš, Šimek, Kapoun - Bašnik (10. Žďárský), Borovička (56. Fišer), Horálek - Cindr, Zachař - Langr.

 

Hodnocení:

Soupeř z Letohradu vstoupil do utkání velmi organizovaně s jasným herním plánem zaměřeným na kvalitní protiútoky. Náš vstup do utkání byl hrozný, dělali jsme hrubé chyby, navíc se nám nedařilo ani při práci s balonem. Soupeři jsme góly darovali na stříbrném podnose.

 

Ve druhém poločase se nám vedlo lépe a dokázali jsme vyrovnat, dokonce jsme mohli vstřelit vítězný gól, ale skvělým zákrokem nám v tom zabránil letohradský brankář Hubálek.

 

Vzhledem k našemu výkonu a přístupu v prvním poločase by však vítězství bylo nezasloužené. Je na čase si uvědomit, o co hrajeme a začít k tomu tak přistupovat.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání
Web FK Orlicko fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.