29. kolo Select krajského přeboru dorostu

Pardubičky - Orlicko U19     0 : 4   (0:1)

Branky: 17., 71. a 77. Zachař, 87. Hajzler

ŽK: X - Zachař

Rozhodčí: Pagáč - Rousek, Šlor

Sestava Orlicka:

Kalousek A. - Mucha, Bartoš, Šimek (58. Fišer) - Aubus, Cindr (88. Čermák), Bašnik, Honzík - Žďárský, Langr (82. Hajzler), Žachař (87. Kalousek JJ)

Hodnocení:

Do Pardubiček jsme odjížděli s velkým respektem k soupeři, který doma neprohrává.

Do utkání jsme šli s cílem odehrát zápas s pozornou a zodpovědnou obranou celého týmu. To si myslím se nám povedlo, každý z chlapců předvedl velký výkon, ale nade všechny vyčníval Kuba Zachař, který zápas zakončil s bilancí 3+1. Pochvalu však zaslouží opravdu všichni.

Čeká nás možná to nejtěžší - udělat poslední krok. První pokus máme tuto sobotu, kdy v Libchavách od 14:30 přivítáme tým Moravany/Dašice. Budeme rádi, když nám dorazíte fandit.

Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY