Svitavy - FK Orlicko 3:0 (1:0)

Sestava:

Endyš - Šusta (Schauer 51'), Žďárský, Arban - Mucha (Netušil 41'), Procházka, Sedláček, Doan - Rybka (Hanik 41'), Pávek (Navrkal 74') , Gombár

Hodnocení hlavního trenéra Daniela Smíška:

Náročný zápas, kdy jsme hráli proti soupeři v hlubokém obranném bloku. Soupeři pomohla branka z velké vzdálenosti v 21. minutě, kdy jsme soupeři umožnili vystřelit po sérii prohraných soubojů. Soupeř mohl plnit svůj plán a bránit výsledek. My jsme nebyli schopni do konce prvního poločasu zareagovat a přímo ohrozit soupeřovu bránu. Cíl pro druhý poločas byl dostat se přes hluboký blok a být více nebezpeční ve vápně soupeře. Bohužel v 50. minutě po úspěchané výstavbě hry a následné ztráty míče zbytečně faulujeme hráče pár metrů za vápnem. Eda Kutlák velmi dobře kopnul přímý kop a Ondra Endyš se štěstím vyráží na roh. Z rohu po nepodstoupení souboje na rohu malého vápna dostáváme gól na 2:0. Dokázali jsme otočit plno zápasů a týmu jsem věřil, že stále můžeme zápas výsledkově zvládnout. Bohužel po protiútoku a špatně zvoleném řešení v obranné fázi dostáváme gól na 3:0 a zápas si dělám ještě více složitější. Celý zápas jsme však ale byli nepřesní, bez pohybu, odvahy a nedokázali jsme na hluboký blok zareagovat a najít řešení, jak zápas zvládnout. Pro náš tým velká zkušenost s takovým zápasem a věřím, že tato zkušenost nám jenom pomůže.