19. kolo Select Krajského přeboru staršího dorostu

FK Orlicko U19 - Lanškroun   2 : 0   (1:0)

Branky: 42. Langr, 63. Aubus

Sestava Orlicka: Svatoš - Bartoš, Šimek, Kapoun (85. Čermák), Schauer (76. Kalousek), Horálek, Borovička, Zachař (27. Mucha), Langr, Aubus (85. Dudek), Cindr (58. Bašnik)

Hodnocení trenéra:

V druhém utkání jsme přivítali soupeře, proti kterému se nám dlouhodobě nedaří. Jsme rádi, že toto prokletí se nám povedlo zlomit. Ačkoli se nám povedlo pár pěkných kombinačních akcí, tak celkový výkon měl k ideálu daleko.

Díky zisku plného počtu bodů z úvodu jara se náš nejstarší celek pere o čelo tabulky. V příštím zápase se pak v přímém souboji ve Svitavách utkají o příčku úplně nejvyšší. Zápas je na programu v neděli 31.března s výkopem ve 12:15.

Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY